image

Завод по производству искуственных ёлок, гирлянд и венков

Загрузка . . .

Як зберігати штучну ялинку

Штучна ялинка є унікальним виробом, яке буде служити дуже багато років, головне організувати її правильне зберігання. Специфіка такого декору інтер’єру в тому, що він служить тільки кілька тижнів на рік, а решту часу знаходиться в зібраному стані.

Щоб дерево залишалося пишним, рівним і красивим, а його гілочки і голки не втратили колір і форму, необхідно забезпечити спеціальні умови зберігання. Далі будуть дані дієві поради, як скласти, підготувати і як зберігати штучну ялинку вдома.

Поради по зберіганню штучної ялинки

Хороші умови зберігання складаються з декількох пунктів:

Правильна підготовка ялинки до зберігання. Спочатку необхідно зняти з дерева весь декор – кулі, гірлянди і особливо їстівні прикраси. Якщо декор залишити, то будуть пошкоджені гілочки дерева і самі ялинкові іграшки, при цьому ви не заощадите час в наступному році, адже ниточки і проводки переплутаються і втратять красу. Після того, як знято весь декор гілочки необхідно протерти вологою ганчіркою або м’якою серветкою, щоб видалити пил і залишки бруду, і обов’язково дати висохнути.

Складання штучної ялинки. До кожного виробу обов’язково в комплекті йде інструкцію по монтажу і демонтажу дерева – це оптимальний варіант, як зберігати штучну ялинку компактно. Якщо інструкція була загублена, то вам залишається або по пам’яті відновлювати процес складання, або визначити тип дерева і відштовхуватися від цього. Більшість виробів розбираються по окремим гілкам або мають вбудований механізм складання по типу парасольки. Для розбірних конструкцій рекомендується акуратно від’єднати кожну гілку від стовбура і скласти в окремі пакети, перев’язавши мотузкою. Пакети захищатимуть гілочки від механічних пошкоджень і осідання пилу, а мотузка не дасть їм розпадатися (не затягуйте сильно вузол, щоб не пошкодити голки). В останню чергу розбирається ствол по складовим секціях і пакується в коробку – стовбур кладуть вниз, а гілки зверху. Ялина, яка складається за типом парасольки, рекомендується також упакувати в пакет і легко прив’язати гілки до стовбура, щоб вони не розпадалися і не деформувалися.

У чому зберігати. Штучні ялинки поставляються в контейнері, який можна використовувати не тільки для первинної транспортування, але і подальшого зберігання. Якщо такого контейнера не було або він загубився, то його легко можна замінити будь-якою коробкою відповідного розміру. Крім того, ялинку можна упакувати в пакет або мішок – головне, щоб дерево було захищене від впливу пилу, вологи і механічних пошкоджень.

Місце зберігання. Основні вимоги до місця зберігання – середня температура без різких перепадів, відсутність прямих сонячних променів і вогкості. Перепади температур і підвищена вологість негативно позначаються на каркасних елементах, а ультрафіолет призводить до вицвітання гілочок. Оптимальними місцями будуть шафи, антресолі, підсобні приміщення і комори, горище, простору під ліжками і диванами.

Є й альтернативні способи, як зберігати штучну ялинку. Наприклад, громіздкі коробки можна замінити щільними сміттєвими пакетами, а замість окремо шафи для зберігання використовувати простір за дверима. Якщо дозволяє приміщення, то вбрану ялинку можна залишити на весь рік, перемістивши її в іншу кімнату, де вона не буде заважати. У такому випадку навіть не доведеться знімати іграшки.

78293, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район

Cело Ковалівка, вулиця Шахтарська, 20

Подивитися на Google мапі

Залишились питання?

image

Залиште свій телефон і ми зв'яжемося з вами найближчим часом


map map